EKIPA

HardeN

HardeN

Zapalony Elektronik

Człowiek którego pasją i hobbym od 2014 roku stała się elektronika oraz robotyka. Samouk jeśli chodzi o kwestie elektroniczne. Rok urodzenia 1985 więc jak na standardy polskiego streamingu osoba dość stara 🙂 Wszystkie materiały publikowane na tym kanale mają coś związanego z elektroniką, są z elektroniką w tle. Znajdziesz tutaj wiele filmów z unboxingów, recenzji, poradników czy też prezentacji różnych projektów elektronicznych. Na streamach które odbywają się regularnie zobaczysz jak te projekty powstają, jak zbudować robota, pojazd RC, drukarkę 3D, drona. Jest to pierwszy kanał w Polsce który streamuje, pokazuje na żywo prace nad projektami elektronicznymi, programowaniem Arduino, budowę robotów, drukarek 3D, dronów itd.

        

Radzu

Radzu

Nazywam się Marcin i dopiero eksperymentuję ze streamowaniem . Na moich streamach będzie można zobaczyć i porozmawiać na następujące tematy: elektronika, programowanie, modelarstwo RC, automatyka, mechanika, CNC, LARP’y, ASG, Polskie Uniwersum PostApkokaliptyczne i wiele innych.

   

TechTest

TechTest

Testują wszystko

Projekt założony przez szerwiego i szerwonego. Testują przeróżne urządzenia elektroniczne – telefony, ładowarki, kamery, smartwatche i wszystkie inne gadżety, które wpadną im w ręce.

    

Szerwi

Szerwi

Młody Programista

Szesnastolatek, który pół roku temu postanowił zacząć programować. Woli programowanie od elektroniki, jednak Arduino zmusza do tego, aby poznać także ją. Na streamach ciągle się uczy, a bardziej doświadczeni widzowie mu w tym pomagają.