Cel losowania:

Choć w drobnym stopniu podziękowanie dla Was za 5 tysięcy subskrypcji na Youtube.

Jak wziąć udział w losowaniu?

W tracie streamu i trwania losowania należy być zalogowanym na portalu hitbox.tv. Powyżej czatu pokarze się specjalny formularz gdzie zostanie napisane co w danym momencie losowane. Należy wybrać jedną z dwóch opcji: 1. chcę wygrać 2. nie chcę wygrać ale się zapiszę.

Czas trwania eventu

Event trwa od 1 grudnia do 15 stycznia. Losowania odbędą się na każdym streamie które odbędą się w tym czasie.

Rzeczy do wylosowania

  1. 1. Losowe wydruki kalibracyjne z drukarki 3D. Przeważnie są to figurki robotów o różnym kolorze.

  1. 2. Ozdoby świąteczne, płatek śniegu z napisem ElektroTV

  1. 3. Różne medaliony związane z grą Wiedźmin: szkoła Wilka, Gryfa, Kota

  1. 4. Obudowy do płytki Arduino Nano

  1. 5. Obudowy do płytki Arduino Uno

  1. 6. Oryginalnie zapakowane płytki klon Arduino Nano z bodajże CH340

Wygrałem co dalej?

Wygrać może tylko osoba która będzie na czat i potwierdzi swoją obecność. Osoby nie obecne które nie potwierdzą swojej obecności na czat w ciągu 120 s tracą wylosowaną rzecz i jest losowana kolejna osoba. Jeśli wygrałeś i potwierdziłeś swoją obecność dostaniesz na prywatną wiadomość na czat Hitboxa ode mnie kod który proszę abyś umieścił w wiadomości prywatnej wysłanej na Facebooku lub Youtube. W tej wiadomości musisz też napisać swój adres do wysyłki. Wylosowaną rzecz mogę wysłać tylko na terenie Polski przez Pocztę Polską listem ekonomicznym . Możesz wysłać mi od razu po wygraniu swój adres na moją prywatną wiadomość na Hitboxie. Wszystko też powiem w trakcie streamu więc spokojnie jeśli jesteś obecny wszystkiego dowiesz się na żywo.

Postanowienia końcowa

Reasumując to losowanie ma być zabawą i jeśli ktoś się będzie spinał, że coś mu nie pasuje to podziękuję mu BANEM. Moją dobrą wolą jest wysłać nagrodę do osoby która wygrała. Czasem wysyłka może się opóźnić z przyczyn nie zależnych ode mnie ale będę starał się aby nagrodę wysłać w ciągu 7 dni od losowania.